בניית אתרים

0
2655

בניית אתרים

הקפדה על השלבים הנכונים של בניית אתרי אינטרנט יכולה לסייע לכל סוגי הלקוחות. השלב הראשון והחשוב ביותר הוא כמובן לאפיין את האתר, תוך היכרות עם הצרכים הקיימים של קהל היעד ועם עדכונים שקשורים לשיפורים טכנולוגיים.

אפיון מדויק של האתר מונע הוצאות מיותרות, מבטיח עמידה בלוח זמנים ועולה בקנה אחד גם עם הדרישות של אתרים מסחריים. את האפיון מבצעים תוך שיתוף פעולה בין נציגי חברת בניית אתרים לבין הלקוחות. מטרת הפגישה היא לקבוע יעדים ולהחליט על סדר עדיפויות ברור. כך ניתן לצאת לדרך ברגל ימין ולבנות אתר אידיאלי לקידום במנועי חיפוש, ברשתות חברתיות ועל גבי פלטפורמות נוספות.

השלב הבא של בניית אתרים הוא העיצוב. אסור להקל ראש בחשיבות של העיצוב, כי הוא קובע את הרושם הראשוני של הגולשים ואת חווית המשתמש. אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני ובאמצעות עיצוב מוקפד ניתן להניע את הלקוחות לפעולה. העיצוב צריך להיות עדכני, אחיד, אלגנטי וסולידי. עליו להתאים ללוגו של החברה או העסק, אך במקביל גם לייצר בידול וייחודיות. עיצוב אתרי אינטרנט דורש הסמכה, התמחות והכשרה ולכן הוא מבוצע רק על ידי גרפיקאים שהוכיחו את עצמם בפרויקטים מן הסוג הזה.

איך מפיצים את האתר כדי להגיע ללקוחות חדשים?

שלבי האפיון והעיצוב מתבצעים במשרדיהם של חברות בניית אתרים, אך שלב ההפצה כבר מחייב מעורבות של גולשים ולקוחות. הקידום והפצת האתר תלויים במבנה שלו ובקהל היעד. אפשר להחליט להתמקד באסטרטגיות שיווק בלבד, או לשלב בין פרסום ממומן וקמפיין באמצעי תקשורת נוספים. המטרה של הפצת האתר היא בכל מקרה להגיע לכמה שיותר לקוחות חדשים בכמה שפחות זמן. לאחר מכן ניתן להמיר את הגולשים ללקוחות ולהגדיל את מחזור המכירות.

הפצה מסודרת ויעילה היא גם אינטרס של אתרי אינטרנט שמיועדים לתדמית ומסירת מידע בלבד. במילים אחרות, הפצה וקידום חשובים עבור לקוחות במגזר הציבורי או אנשים פרטיים לא פחות מאשר לבעלי עסקים וחנויות. רק באמצעות הפצה אפקטיבית ניתן להפוך את האתר לממשק תקשורת נגיש ולהשיג נוכחות על גבי האינטרנט.

LEAVE A REPLY