מנעולן מומלץ בתל אביב

0
1831

מנעולן בתל אביב, מוכן לקריאות השירות שלכם 24 שעות ביממה לא כולל שבתות. הוא מודע לעובדה שאם דלת ביתכם או דלת רכבכם ננעלו, אתם זקוקים לעזרה מהירה ומקצועית ולכן הוא פועל במהירות ונוסע מנקודה לנקודה כדי לעזור לכל לקוחותיו.

פורץ מנעולים מוסמך, שסיים בהצלחה קורס מנעולנים של משרד ממשלתי, למד את כל הקשור לתחום זה, עבר בחינות מעשיות ותאורטיות ולכן יכול קיבל רישיון מוסמך והוא מסוגל לפתור בעיות בשטח.

מנעולן בתל אביב הוא אדם אמין, קשוב ללקוחותיו, מבין את הבעיה ומגיע למקום עם כל הציוד המתאים לכך. הוא ניחן בסבלנות רבה שבלעדיה לא יוכל לתכנן את צעדיו בבעיה שנוצרה.

כל הוצאה לא צפויה ללקוח היא הוצאה מיותרת ולכן מנעולן בתל אביב נוהג בהגינות ומחייב את הלקוח בגין שירות זה בעלות סבירה והוגנת.

פריצת דלת כניסה

רוב דלתות הכניסה בדירות ובבתים בנויים מפלדה, כמו רב בריח שריונית ועוד. הצילינדר המורכב מתחת לידית הדלת מכיל ארבעה בריחים הנכנסים אחד אחרי השני לבור הממוקם בתחתית הדלת. כשאי אפשר לפתוח או לסגור את הדלת, מגיע מנעולן בתל אביב ומנסה לסובב את הצילינדר. אם הצליח בעזרת תרסיס שמן מיוחד להפעיל את המנגנון זה מצוין. פורץ המנעולים המקצועי מנסה כמה פעמים ומוודא שהתקלה לא חוזרת על עצמה. אם פורץ המנעולים לא הצליח להפעיל את המנגנון הוא מפרק אותו ובוחן אותו. בדרך כלל מדובר בבעיה מכנית עקב שחיקה של חלק מהבריחים או של כולם. במקרה כזה עדיף לבצע החלפה ולהתקין מנעול חדש כי קיימת סבירות שגם לאחר ביצוע תיקון, התקלה תשוב ובני הבית שוב יישארו מחוץ לדלת הכניסה.

אפשרות נוספת היא שקיימת תקלה בבור כניסת הבריחים בתחתית הדלת נסתם על ידי חפץ או אבק או לכלוך רב ולכן אין לו אפשרות לפעול.

פריצת דלתות רכב

מנעולן בתל אביב הוא מומחה בפריצת דלתות רכב במקרים שאבד צרור המפתחות או נשכח ברכב. בפעולות מקצועיות מדויקות וזריזות ידיים, הוא מצליח בדרך כלל לפעול במהירות ולפתוח את הדלת. אם חלילה נשכח ילד או בעל חיים ברכב ופורץ המנעולים אינו מצליח תוך דקות לפתוח את הרכב, הרי שהוא ישבור את שמשת הרכב ויחלץ את הילד או בעל החיים.

פריצת דלתות כספת

פורץ מנעולים מגיע לית הלקוח או למשרדו כדי לעזור לו לפתוח את דלת הכספת. בדרך כלל פעולת שימון של המנגנון המכני פותר את הבעיה ואם לא, פורץ המנעולן המקצועי את דלת הכספת.